Witam was na moim blogu po jakże wielotygodniowej przerwie. Spora rzeczy się wydarzyło przez te miesiące. Tym razem chciałbym podzielić się czymś niezwykłym. Jakiś rok temu wydano grę planszowo-karciana pod nazwą Warhammer Invasion. Tytuł ten miał miesiąc temu swoją własną polską premierę, co znaczy że możemy znaleźć w sklepach war games online for free wersji polskiej pod nazwą Warhammer Inwazja. Muszę przyznać, że wykonanie spolszczenia gry mnie strasznie rozbawiło w kilku miejscach, zwłaszcza w przypadku orków np. karta „WAAAGH!” w wersji polskiej nosi nazwę się „ŁOMOOOT!”. Mój śmiech był długi głośny po przeczytaniu tego.

Tak czy owak, gra jest naprawdę bardzo dobre i mnie bawi straszliwie. Do tej pory zostały do angielskiej wersji wydane dwa ogromne dodatki wraz z paroma battlepack'ami. Nie kupiłem ich jeszcze. Z jakiego powodu? Ponieważ wciąż wspaniale mi się gra z online war games przyjacielem tymi samymi rasami. I skoro nie gramy więcej niż może dwadzieścia razy w miesiącu, nie ma wielkiej potrzeby. Ale zapowiada się tak czy siak, że te dodatki i tak kupię.

Stary Świat jest pełen potężnych królestw, morderczych wypraw i pełnych trupów walk w niekończącej się wojnie pomiędzy Porządkiem a Destrukcją. Odwieczni oponenci walczą między sobą we wściekłych bitwach na pełnych krwi polach bitew próbując uzyskać władzę nad ziemiami. Szał bitewny przejmuje kontrolę nad Orkami, którzy walczą przeciw wszystkim istniejącym istotom. Kapłani Wojownicy Sigmara trzymają swoje totalne, masywne młoty przeciw online games strategy splugawionym armiom Chaosu. Siły Destrukcji nadchodzą z Północnych pustkowi by zniszczyć wszystko w pień. Krasnoludzcy inżynierowie sprawdzają wytrzymałość swych fortyfikacji i murów, by mieć możliwość obrony się przeciw najeźdźcy.

Każda wojna ma swój początek w budowaniu własnego imperium. Właściwie rzecz biorąc, karty Jednostek służą do atakowania wroga lub fortyfikowania stref. A karty Wsparcia dają nam możliwość wspierania swojego królestwa. Są to między innymi budynki czy też rozmaite bronie.

Generalnie każda ze stref jest fundamentalna, ale właściwa decyzja w którą inwestować, należy wyłącznie do twej osoby. Bądź ostrożny podejmując decyzje, ponieważ są kluczowe jeśli chcesz wygrać aktualną rozgrywkę.

Living Game Card Warhammer Invasion został osadzony w świecie Warhammer Fantasy Battle. Głównym pomysłodawcą i autorem jest pan Eric M. Lang. Gra jest pojedynkiem pomiędzy dwoma graczami zbierającymi swoje wojskowe karty i dobra, wysyłającymi swoje jednostki na rozmaite opłacalne lecz straszne misje, projektowania i rozbudowywania swoich free online strategy games imperiów jak i prowadzącymi działania wojenne na niesamowitą skalę przeciwko swojemu wrogowi. Każda rasa wnosi do gry coś totalnie unikalnego, ma własną osobną historię jak i potencjał. Jak wspomniałem lub nie, każda z frakcji jak i ich kombinacje dają nam bardzo różne strategie. Odpowiedni przywódca odkryje je wszystkie.

W centralnej części twojej mapy znajduje się Stolica. Jest to (prawie) niezniszczalna warownia która jest pokazywana przez twoją tekturowa planszę. Tam również waży się przyszłość twoja, armii i zabudowań. Jest podzielona na trzy strategy games free download strefy. Pole Bitwy, Misję i Królestwo. Strefa Królestwa generalnie jest miejscem którego ilość młotków mówi o pobieranych co turę zasobach. Dzięki temu jesteś w stanie zaopatrzyć się w lepsze jednostki i co raz to użyteczniejsze budynki.
Name:

Komentarze: