Pisze wlasnie, bardzo sfrustrowany! Kiedy ta cholerna jesien i zima sie skonczą??kiedy nastaną znowu słoneczne dni?? Naprawde nie mam wogole siły na cokolwiek i dlatego żyje ponieważ pije kofeinę i swiece praktycznie na non stopie w domu :p tylko dlatego jako tako ostatnio żyje. O wlasnie mam tu przy sobie z resztą napój energetyczny by moc wogole funkcjonować. Tak wogóle słyszałem że te całe napoje energetyczne prowadzą do problemów kardiologicznych, będę musiał je rzucić ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia czym je zastąpię skoro, po kawie trzęsą mi się po prostu ręce tak że masakra + mam jeszcze jakieś dziwne stany lękowe...nie polecam ogólnie rzecz biorąc..

Tak tak gram dalej w Warhammera Online i dobrze mi z tym aczkolwiek zastanawiam sie czy grac w to dalej poniewaz gra strasznie muli i jest po prostu juz nudna. Fakt jestem do niej jakos przywiązany prawda? gram w nią jakis rok z przerwami i moja głowna postać tez ma rok wiec sami rozumiecie...ciezko to wszystko zostawić w jednym momencie...Co do innych istotnych dla mnie rzeczy udało mi się pozałatwiać to na czym mi zależał i jestem z siebie zadowolony. Aktualnie przymierzam się do ważnego dla mnie egzaminu ale myślę że nie powinno być specjalnie problemów ze zdaniem go w terminie.

Ogólnie nie wyobrażam sobie najbliższych miesięcy jeśli chodzi o czas wolny. Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do wychodzenia, siedzenia sobie w parku czy wyjazdów rowerowych żeby od tak przestawić się na zimowy tryb. Ehh kiedy będzie ta wiosna? kiedy znów będzie ciepło? Chciałbym by było już normalnie i przyjemnie a nie znowu dziwacznie....Można wy lubicie śnieg ale ja napewno nie :/ nie ma nic gorszego. Tzn śnieg jest fajny przez  kilka godzin gdy świeżo posypie a potem to już jest jedna wielka masakra, szczególnie w mieście gdzie psy szybko go brudzą (jak ja nie cierpie psów). Poza miastem rzeczywiście śnieg i zima ehh można się zakochać ale i tak to nie zmienia faktu że mimo wszystko jest zimno a ja osobiście do zimna nie jestem najlepiej usposobiony :/
Name:

Komentarze: